Meta Mate "23" Tereré biomate 500g

Hind: 
10,00 €

Meta Mate on valmistatud Brasiilia metsades korjatud matesaagist, mille lehed on istanduste matesaagi omast suuremad ning sisaldavad rohkem antioksüdante. Kuna Meta Mate on pakendatud kohe pärast valmimist vaakumpakendisse, siis on temas säilinud rohkem kasulikke aineid ning paremini tunda originaalmaitset.
Seda pehmemaitselist matet tasub iseäranis juua külmalt tererena, kuid võib juua ka traditsioonilisel viisil bombillaga või kannuteena.
Meta Mate on teistest matedest kallim seetõttu, et matet korjavatele Brasiilia peredele makstakse otse ja tavapärasest rohkem. Meta Matel on mahepõllunduse sertifikaat EcoCert.

Vaata ka siin: https://metamate.cc/product/23/

NB Kes on varasemalt seda sorti joonud, see teab, et Meta Mate 23 värvus on olnud äraeksimatult tumeroheline. Selle partii (tellitud 2023 oktoobris) matepuru erineb varasemast - on heledam ja sisaldab rohkem oksapuru. Matemaailma tehtud järelepärimise peale vastas Euroopa tarnija, et kõik on siiski korras. Palume siiski arvestada sellega, et selle partii maitsekogemus võib erineda varasemast. 

Tootjamaa: Brasiilia

Kogus:500gr

Koostis:

Meta Mate "23" Tereré Organic - vacuum Packed 500g
Toote liik: 
Riik: